Teatrzyk dla dzieci "Wiosna u Kubusia Puchatka"

W dniu 3 kwietnia wszystkie przedszkolaki wzięły udział w przedstawieniu teatralnym "Wiosna u Kubusia Puchatka". Przedstawienie zostało zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 40 im. Marii Kownackiej w Rudzie Śląskiej. Dla dzieci wystąpiło Studio Teatralne Krak-Art. Całość została sfinansowana ze środków zebranych podczas zbiórki kasztanów.

Spektakl "Wiosna u Kubusia Puchatka" jest odzwierciedleniem przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół: Królika, Prosiaczka, Tygryska i Kłapouchego, którzy wyruszają na poszukiwania Pani Wiosny.

Pomocnikami bohaterów były także odważne dzieci, które miały okazję wykazać się wiedzą na temat przylatujących ptaków na wiosnę do naszego kraju oraz pomogły Królikowi w wiosennych porządkach w ogródku.  w wiosennych porządkach w ogródku.

To arcyciekawe, pełne przygód i zabawy widowisko - interaktywny spektakl, zagwarantował małym widzom możliwość czynnego udziału w widowisku i wystąpienie na scenie z Kubusiem, Prosiaczkiem, Rozbrykanym Tygryskiem i Królikiem. Serdecznie dziękujemy za inicjatywę zorganizowania tego spotkania.